Завдання ДНЗ на 2018 /2019 навчальний рік

Завдання колективу Підвиноградівського ДНЗ

на 2018/2019навчальний рік

Метою роботи всього педагогічного колективу збереження, зміцнення здоров’я дітей, виховання справжніх громадян нашої країни.

Для досягнення даних цілей педагогічний колектив ставить

наступні завдання  поточний навчальний рік:

1. Реалізовувати завдання з виховання в дітей любові до України, формування рис громадянина української держави,  шанобливого ставлення до національних цінностей українського народу, бережливого ставлення до довкілля. Залучення дітей та їх батьків до українських народних традицій, культури, формування у них національної свідомості;

2. Підвищувати результативність роботи з реалізації програми «Українське дошкілля», активізувати творчий потенціал педагогів на створення організаційно-педагогічних умов для повноцінної та змістовної життєдіяльності дітей.

3.Продовжувати роботу щодо формування мовленевої компетентності дітей дошкільного віку шляхом використання  новітніх освітніх технологій.

4. Забезпечення особистісно орієнтованого, гуманістичного, компетентнісного, інтегрованого підходів у всіх видах діяльності дітей;

5.Формування економічних знань дошкільників через встановлення взаємозв’язків та взаємозалежностей  між людьми.