Педагогічний колектив

За всі роки плідної діяльності в дошкільному навчальному закладі створено свій стиль та особливості організації освітнього процесу. Очолює  садок – Данкович Надія Андріївна. Її професіональний підхід, її вимоглива і принципова позиція у вирішенні всіх питань допомогли садочку розвиватись протягом усіх років  і сформувати  колектив однодумців: людей з великими люблячими серцями і невгасимим вогнем зацікавленості, яким притаманні доброта, турботливість та високий професіоналізм.
     Головними вимогами при формуванні колективу незмінно залишаються відданість своїй справі і професіоналізм. Важливо, що всі співробітники в садочку займаються улюбленою справою. Любов до дітей, досвід і знання - ось у чому цінність наших  вихователів. У дитячому садку працює колектив педагогів та обслуговуючого персоналу, що має багаторічний досвід спілкування з дітьми різного віку.
      Основні критерії при відборі кадрів – вміння педагога шанобливо ставитися до дитини, з розумінням приймати проблеми дітей, щире бажання прийти на допомогу в скрутну хвилину не тільки дитині, а й батькам дітей та своїм колегам. Педагоги ДНЗ це творчі, ініціативні, відповідальні, справедливі люди. Для них робота — це не тільки необхідність, а й задоволення!

Педагогічний колектив створює всі умови для всебічного розвитку малюків.