/Files/images/papka4/Шановні батьки 2.gif

/Files/images/та гості.gif

/Files/images/papka4/Вітаємо вас.gif

/Files/images/papka4/10070330.gif

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

1 черв. 2018
День захисту дітей у Підвиноградівському ДНЗ 2018р.
День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

31 трав. 2018
29-30 травня 2018 р. у Підвиноградівькому ДНЗ вже своїх малят провожає
Садок дитячий вже малят до школи проводжає…

11 трав. 2018
День матері 2018р.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. В 2018 році День матері в Україні припадає на 13 травня.

3 квіт. 2018
Великодні свята 3-4квітня 2018року
Великдень – це свято коли люди святкують воскресіння Ісуса Христа, на це свято печуть паски, фарбують та росписують яйця, коли вся родина збирається разом та вітають один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика та дружня родина. На передодні Великолніх свят 3-4 квітня і у Підвиноградівському ДНЗ відбулися заходи пресвячені Великодній писанці та Великодню.

29 бер. 2018
Гуморина в нашому садочку