День захисту дітей у Підвиноградівському ДНЗ 2018р.

1 черв. 2018
День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

1 червня 2018 року у святково прибраному залі зібралися дошкільнята Підвиноградівського ДНЗ з батьками і небайдужими гостями.

Линула дзвінкоголоса музика , спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну, зал заповнювали цікаві ігри і забави– все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного літечка.

Так мріється, щоб літо для кожного малюка було барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне і в садочку, і вдома.