/Files/images/papka4/Шановні батьки 2.gif

/Files/images/papka4/10070330.gif

23 груд. 2021
Новорічне свято
Новорічне свято 23 грудня 2020 у Підвиноградівському ДНЗ Перший день святкування Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки.

17 груд. 2020
Свято св. Миколая у Підвиноградівському ДНЗ
17 грудня в дитячому садочку святкували День Святого Миколая. До цього дня діти готувалися ретельно, дошкільнята показали цікаве дійство з піснями та віршами для Св. Миколая. Свята пройшло весело та цікаво, а на прикінці свята святий Миколай роздав діткам подарунки, солодощі та побажав усім міцного здоров'я, щастя, миру та благополуччя.

3 груд. 2020
3 грудня 2020р. відбулися за участі Старшої групи Підвиноградівського ДНЗ Українські вечорниці!!!